15-17.09.2017 r. – Rekolekcje tylko dla kobiet – KURS ESTERA W RZESZOWIE.

Dzielne Niewiasty wkrótce w Rzeszowie.

Rozpoczynamy pięknymi rekolekcjami tylko dla kobiet pt. Kurs Estera w terminie 15- 17 września 2017 r. Zobacz szczegóły bo warto.

Kurs Estera to szczególny czas, jaki jest przeznaczony wyłącznie dla kobiet.  W czasie tego kursu panie prowadzone są na drodze odkrywania swojej tożsamości jako córki zarówno w życiu osobistym jak i w  Kościele. Jest to też droga uzdrowienia wewnętrznego i czas w którym kobiety mają możliwość pozostawienia trudnych wydarzeń z przeszłości związanych z raniącymi relacjami. Głównym celem tego czasu jest pomoc każdej kobiecie w odpowiedzi na pytanie – KIM JESTEM?

Ramowy program Kursu

Piątek 15 września

Od 16.30 – Przyjecie uczestniczek

18.30 – Rozpoczęcie kursu

ok. 21 – Zakończenie

Uwaga: W piątek nie jest przewidziana wspólna Msza Święta dla uczestniczek. Panie, które chcą w ten dzień uczestniczyć w Eucharystii prosimy, aby uczyniły to rano w swoich parafiach.

Sobota 16 września

8.30 -Rozpoczęcie

ok 21.30 – Zakończenie

Niedziela 17 września

9.00 -Rozpoczęcie

ok. 13. 30 – Zakończenie

Koszt: Dochodzący: 85 zł (koszt udziału; obiad + kolacja w sobotę; przerwa kawowa). Zamieszkanie: 165 zł (koszt udziału; obiad + kolacja w sobotę; przerwa kawowa; zamieszkanie). Miejsce zamieszkania: Dom Diecezjalny TABOR (dwa noclegi ze śniadaniem), około 5 km; 35-001 Rzeszów ul. Połonińska 25. Nie zapewniamy noclegów w miejscu prowadzenia kursu.

Miejsce kursu:  Dom Diecezjalny TABOR, ul. Połonińska 25; 35-001 Rzeszów.

Uwaga: Ze względu na duże zainteresowanie kursem. Odbędzie się on w miejscu pozwalający na przyjęcie większej ilości uczestniczek – Domu Rekolekcyjnym Tabor. Zapraszamy do udziału!!!

Prowadzi: SNE  im. Św. Marka ze Stryszawy (Wspólnota Galilea) i SNE Sursum Corda (Kraków).

Zapisy na rekolekcje zakończone.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Rekolekcje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.